חלימה מרפאה – קורס שנתי שנה ד׳

מפגשים

32

משך מפגש

3 שעות

רמה

מתקדמת

אונליין / פרונטלי

פרונטלי - מרחב למידה וריפוי באלמגור / Zoom

ימים

ראשון | 17:30 - 20:30 | מתחילים ב30.10.23

על הקורס

*מתאים למסיימי שלוש שנות לימוד של חלימה מרפאה בלבד.שנה ד’ הנוכחית התעצבה באופן ייחודי בהתאם לקבוצה הספציפית של השנה, בה חלק מהמשתתפים.ות יהיו בחו”ל בתחילת השנה, ולכן שנה ג’ תהיה לסירוגין בזום ובמפגשים פרונטלים.
המפגש הראשון יהיה מפגש פרונטלי בחוקוק. (עם המשתתפים שבארץ + משודר ומוקלט בזום למי שירצה להשלים/להצטרף מחו”ל) בהמשך נעבור למתכונת לסירוגין – זום ופרונטלי.

השיעורים בהם נעבוד עם צמחי חלימה יהיו שיעורים פרונטלים, שיעורי אינטגרציה/ מצגות יהיו ברובם בזום. עלות הקורס : 7000 שח כולל מע״מ (ניתן לחלק לכמה תשלומים).

העלות כוללת:
– חומרים כתובים.
– צמחי חלימה.
– מחברות חלימה וחפצי חלימה.
– מפגש עם מנחים אורחים מרתקים במהלך השנה.
*מפגשים פרונטליים שיאפשרו הקלטה יוקלטו בזום לנוחיות תלמידים.ות שפיספסו את המפגש.

*מפגשים מעשיים, תרגולים ומדיטציות לא יוקלטו או יוקלטו חלקית.

בכל מפגש ינתן תירגול חלימה/תרגול התבוננות בעירות.

שנה ג’ היא שנה בסימן העמקה בתרגול, אחריות אישית, אתיקה, אינטגרציה ועיבוד של חלומות. בנוסף להמשך עבודת עומק בנושאים שנגענו בהם בשנים הקודמות.

כמשתתפים תקבלו השנה יותר משימות תרגול בבית, משימות קריאה, כתיבה, יצירה, וצפייה. מה שיאפשר לכם להרחיב את תחום האחריות האישית שלכם כלפי תרגול החלימה והתהליך הייחודי של כל אחד ואחת מכן.ם.

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

*נעבוד השנה עם צמחי חלימה מרגשים חדשים, ונחזור על צמחים שכבר הכרנו ולמדנו. נגדל צמחים מסוימים, נכין מיצויים יחד, נתנסה איתם במפגשים ובבית, נישן איתם ונעמיק בבניית מערכות יחסים איתם בחלימה.

*חלימה בקבלה ובזוהר, חלומות מקראיים. העמקה בטקסטים מספר הזוהר הנוגעים למסע הנשמה בלילה, שאלת חלום, הטבת חלום.
*חלימה טיבטית – המשך תרגולים משנה שעברה והעמקה.
*חלימה טולטקית – המשך תרגולים משנה שעברה והעמקה.
*אינטגרציות ועיבוד של החלומות שלנו – בקבוצה, ביחידים ובזוגות. נכיר עוד דרכים להקשבה לחלומות שלנו.
*נעבוד על מכשולים/אתגרים בדרך שמתבטאים בחלימה ובחיינו, נבחר דפוסים מוכרים שלנו שרוצים לקבל איוורור ורפואה ונעבוד איתם דרך החלימה.
* ”דגירת חלום” – זריעת כוונה לפני השינה.* חלימה צלולה – תרגילים שיכינו אותנו לחלימה צלולה. (חזרה ותרגול על השערים+העמקה בחלימה צלולה על גווניה וסוגיה).
*אתיקה (שאלות של מוסר ואתיקה בחיינו ובחלומותינו, הקשבה לאתיקה גבוהה, תרגול ויישום של אתיקה בתוך החלימה שלנו. מהי האתיקה שדרך החלימה מבקשת מאיתנו כחולמים וחולמות הפוסעים בדרך).
*מפגש סיום כולל לינה וחלימה משותפת.

מתרגשת לצאת אתכם לעוד שנה מופלאה של גילויים, של אמת, של עבודת עומק אישית וקבוצתית יחד.
למען התבוננות פנימית והתפתחות,
מערכות יחסים טובות עם מארג החיים, ריפוי והתעוררות.

בכל מפגש מוקדש זמן לשיתופים, שאלות ואינטגרציה של החומר הנלמד במעגל, וזמן ללמידה של נושא ספציפי. כך אנו זוכים ללמוד אחד\ת מהשני\ה, מחכמת המעגל.

*טקסטים וחומר כתוב של הקורס ינתנו לנוחיותכם דרך מייל או דרך Whatsapp

מתאים למסיימי שלוש שנות לימוד של חלימה מרפאה בלבד

דמי הרשמה - להבטחת מקומכם בקורס

1690 שקלים כולל מע״מ

עלות מלאה של הקורס (ניתן לחלק לתשלומים)

8190 כולל מע״מ

משתתפים מספרים

שאלות ותשובות

ישנם קורסים פרונטלים וישנם קורסים מקוונים.

לבחירתכם:
קורסים שנתיים לחלימה – כולם פרונטלים.
קורס צמחי מרפא – פרונטלי.
כל שאר הקורסים הם מקוונים.

לא, קורסי חלימה מרפאה הם קורסים שפותחים בעבורנו דרך רחבה להתבוננות על החיים ועל חלומותינו כאחד. הקורס מסייע בהחזרת החלימה למקומה הטבעי והמקודש בתודעה ובחיים שלנו.

כל משתתף לומד להכיר את מארג החלום, את שפת החלימה האישית והאוניברסלית, לומד לשאול את השאלות המכוונות, להיות בתשומת לב לחלומותיו ולתרגל את התרגולים התומכים למען בניית מערכת יחסים עמוקה בינו לבין החלומות שלו.

קורסי החלימה למתחילים מיועדים למי שטרם למד עמי חלימה. גם אם למדתם אצל מורים אחרים או שאתם כבר מתרגלים חלימה שנים, הרי שזו תחילת דרכנו המשותפת ביחד, ולכן בכל מקרה יש להתחיל מקורס הבסיס. הקורסים למתקדמים מיועדים לכל מי שלמד איתי לפחות קורס בסיס אחד.

כן, קורס צמחי מרפא הוא קורס פרונטלי, חוויתי, בדגש על היכרות ובניית מערכת יחסים הדדית עם צמחי המרפא. בקורס אנחנו פוגשים את הצמחים, יוצאים לסיורים ושעורים בטבע, ממוללים, כותשים, מבשלים ורוקחים בעצמנו מגוון של רפואות טבעיות מעשי ידינו.

בכדי להצטרף לקורס יש להרשם ולהסדיר תשלום מראש.

מכיוון שהקבוצות קטנות ואינטימיות, הרשמה משמעותה – תשלום ושמירת מקום בקבוצה.

חשוב מאוד שכל מי שנרשם לקורס נרשם בכוונה להשאר עד תום המסע.

במידה ומשתתף רוצה לעזוב לאחר שיעור אחד \ מספר שיעורים הוא רשאי לעזוב בכל עת – אך פשר הדבר שהוא ישלם דמי ביטול ולעתים את מחיר הקורס כולו. מומלץ מאוד להגיע לימים הפתוחים שלפני הקורסים, לקרוא באתר, לשמוע פודקאסט של המנחה, ולתאם שיחה אישית במידת הצורך בכדי לוודא שהקורס מתאים לך.

נוכחות בלייב בזמן השיעור היא עדיפה תמיד, ועם זאת – כל מפגשי הזום מוקלטים וזמינים לכם לצפייה חוזרת במידה ותרצו להשלים שיעור, או לחזור שנית על הקורס כולו.

שימו לב – כחודש לאחר סיום הקורס המפגשים נמחקים מאחסון הזום ולכן מומלץ להוריד אותם באופן עצמאי למחשב שלכם.  הקלטות השיעורים הן עבור משתתפי הקורס בלבד- אין להעביר הלאה הקלטות שיעורים.

כל הקורסים שאני מציעה מוגדרים כקורסי התפתחות אישית והעשרה, ואינם מעניקים שום הכשרה \ תעודה ואינם מהווים כל אסמכתא ללמד חלימה \ צמחי מרפא או הסמכה לטיפול בקליניקה.

הקורסים אינם מוגדרים כטיפול קבוצתי או כטיפול כלשהו.

צמחי חלימה נלמדים כחלק מהמסלולים השנתיים והמחייבים יותר, לאחר שניתן ידע בסיסי בהבנת מלאכת החלימה והכרת מסורות החלימה השונות. בקורס הבסיס (זום) ישנו שעור מבוא אחד בנושא צמחי חלימה, אך רק בקורסים המתקדמים ישנה למידה מעמיקה יותר בנושא. בנוסף ניתן להזמין סדנת מבוא לצמחי חלימה.

התשלום לקורסים מתבצע ע”י סליקת אשראי באתר או ע”י העברה בנקאית. חשבונית ירוקה נשלחת  למייל שלכם באופן אוטומטי עם השלמת התשלום.

כל הפרטים נמצאים בתיאור הקורסים. לחצו על הקורס בו אתם מעוניינים ותוכלו לראות את מיקום הקורס, ימים, שעות, מספר מפגשים ועלות.

בוודאי שכן.
תלמידים רבים מגיעים כשהם לא זוכרים את החלומות שלהם. כחלק מהקורס קורה מהלך טבעי של החזרת החלימה למקומה הטבעי בתודעה שלנו, והיכולת לזכור חלומות מתפתחת בהדרגה.
גם אם אתם לא זוכרים חלומות, אל דאגה, עצם המפגש השבועי העוסק בחלימה, מפגש עם עוד א\נשים אשר משתפים את חלומותיהם ותרגולי החלימה שחלקם מתבצעים גם בעירות מוחלטת,  מחזקים את המודעות שלכם ומעוררים אותה לרבדי החלום השונים. בתרבויות העתיקות החלימה מתרחשת 24 שעות ביממה ולכן תרגולים בזמן העירות לא פחות חשובים מתרגולי הלילה ולמעשה תומכים בהיזכרות.

מוזמנים ליצור קשר דרך המייל: mamaecura@gmail.com, דרך פנייה באתר זה – לחצו כאן, או דרך אייקון הWhatsapp שבאתר.

תפריט נגישות