חלימה מרפאה – מתקדמים קורס שנתי

מפגשים

32

משך מפגש

3 שעות

רמה

מתקדמת

אונליין / פרונטלי

פרונטלי - מרחב קסום באלמגור

ימים

שני | 17:00 - 20:00 | התחלה ב30.10.23

על הקורס

* למסיימי שנה א+ב+תלמידים שלמדו איתי לפחות 2 קורסי זום * – ניתן להרשם כמתעניינים. – הרשמה סופית לאחר שיחת התאמה.עלות הקורס : 8190 שח כולל מע״מ (ניתן לחלק לכמה תשלומים).

העלות כוללת:
– חומרים כתובים.
– צמחי חלימה.
– מחברות חלימה וחפצי חלימה.
– מפגש עם מנחים אורחים מרתקים במהלך השנה.
*מפגשים פרונטליים שיאפשרו הקלטה יוקלטו בזום לנוחיות תלמידים.ות שפיספסו את המפגש.

*מפגשים מעשיים, תרגולים ומדיטציות לא יוקלטו או יוקלטו חלקית.

בכל מפגש ינתן תירגול חלימה/תרגול התבוננות בעירות.

*למצטרפות/ים לשנה ב’ שלא נכחו בשנה א’ אבל למדו איתי 2-3 קורסים אחרים לחלימה (בסיס +מתקדמים ) ומעונינים להצטרף ללימודים שנתיים, האופציה הזו פתוחה עבורכם, אך דורשת השלמות של מספר שיעורים יחד עם שנה א’- פרונטלית או דרך זום/ בקורסי אוןליין.

* למצטרפות/ים באיחור מחו”ל –
הקורס בנוי כך שהמפגשים הראשונים יותאמו להקלטה בזום, כך תוכלו לנכוח איתנו בשיעור דרך זום או להשלים את ההקלטות (בהמשך השנה השתתפות פרונטלית היא חיונית בשל העבודה עם הצמחים, ותרגולים פרונטלים בקבוצה ובזוגות).

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

ראשי פרקים לתכנית החלומית שלנו לשנה הקרובה:
(סילבוס מלא יישלח לנרשמים בלבד)

-שנה ב’ היא בסימן העמקה במסע אל תרבויות חלימה מסביב לעולם , תרגולים מממסורות שונות, מפגש עם העולם הרוחני של מסורות אלו , דרכו נבין עוד לעומק את מארג החלום, ועולמות החלימה המגוונים.
(חלימה מצרית, חלימה טולטקית, חלימה ביוון העתיקה, חלימה אפריקאית , אבוריג’ינית, אמזונית, טיבטית, וודית).כחלק מהמסע שלנו מסביב לעולם – נכיר את צמחי החלימה האופייניים לכל תרבות.
צמחי חלימה – עבודת עומק לאורך כל השנה עם צמחי החלימה המגוונים.

לאחר כל מפגש עם הצמחים בו נכיר, נלמד ונתנסה בצמח נקבל אותו להמשך היכרות בבית בשילוב עם מפגשי אינטגרציה לחלומות השבוע עם הצמח, למידת הצמחים במעגל ודרך החלומות שנשתף. בצורה הזו אנו למדים לא רק מהנסיון האישי שלנו עם הצמח אלא גם מנסיונן.ם של כל חברי וחברות הקבוצה, שמעשיר ומרחיב את המסע ומאפשר היכרות עמוקה יותר עם כל צמח ועם השפעתו על החלומות שלנו.

– שיתוף חלומות – העמקה בדרכים לשיתוף חלומות, החזקת מרחב אישי ומעגלי בטוח לשיתוף.
– אתיקה במרחב החלימה.
– תרגולי חלימה ועיבוד חלום.
– תירגול ויישום של ”טיפול ג’ין שין דו” בהמשך למה שלמדנו בשנה הקודמת.
טיפול המרפה את הגוף והתודעה למצב מדידטיבי שמאפשר מנוחה, כניסה לשינה וחלימה, וריפוי עמוק. נעבוד בזוגות ועם הנחיות לחלימה לפני ואחרי כל טיפול.

– חמשת האלמנטים המקודשים (אדמה מתכת מים עץ אש) למידה לעומק בחלימה, בעירות ובשינה, והעמקת תשומת הלב לכוחות הקוסמיים והטבעיים בנו ובבריאה.
הבנת נתיבי הרפואה של כל אחד מהאלמנטים, זיהויים בחלימה ושזירתם במלאכת החלימה שלנו. (מי שלמדו איתי חלימה וחמשת האלמנטים יוכלו להעמיק שוב- התרגולים שונים מקורס הזום כיון שיש עבודה מעשית עם כל אלמנט).

– חלימה בהיבטים טיפוליים: חלימה ופוסט טראומה, שיתוקי שינה, נדודי שינה סיוטים, טיפול בפתולוגיות וקונפליקטים של גוף נפש באמצעות החלימה, סקירת מקרים מהקליניקה.

מפגש סיום – ליל חלימה משותפת.
מעגל חלימה, הודיה ותפילה, סיכום שנה.

שתהיה לנו שנה מופלאה של רפואה טובה, של גילויים חדשים ,דרכים טובות, וחלומות מבורכים 💦🌿
תודה שאנחנו כאן יחד🙏

בכל מפגש מוקדש זמן לשיתופים, שאלות ואינטגרציה של החומר הנלמד במעגל, וזמן ללמידה של נושא ספציפי. כך אנו זוכים ללמוד אחד\ת מהשני\ה, מחכמת המעגל.

*טקסטים וחומר כתוב של הקורס ינתנו לנוחיותכם דרך מייל או דרך Whatsapp

למסיימי שנה א+ב+תלמידים שלמדו איתי לפחות 2 קורסי זום

דמי הרשמה - להבטחת מקומכם בקורס

1690 שקלים כולל מע״מ

עלות מלאה של הקורס (ניתן לחלק לתשלומים)

8190 כולל מע״מ

משתתפים מספרים

שאלות ותשובות

ישנם קורסים פרונטלים וישנם קורסים מקוונים.

לבחירתכם:
קורסים שנתיים לחלימה – כולם פרונטלים.
קורס צמחי מרפא – פרונטלי.
כל שאר הקורסים הם מקוונים.

לא, קורסי חלימה מרפאה הם קורסים שפותחים בעבורנו דרך רחבה להתבוננות על החיים ועל חלומותינו כאחד. הקורס מסייע בהחזרת החלימה למקומה הטבעי והמקודש בתודעה ובחיים שלנו.

כל משתתף לומד להכיר את מארג החלום, את שפת החלימה האישית והאוניברסלית, לומד לשאול את השאלות המכוונות, להיות בתשומת לב לחלומותיו ולתרגל את התרגולים התומכים למען בניית מערכת יחסים עמוקה בינו לבין החלומות שלו.

קורסי החלימה למתחילים מיועדים למי שטרם למד עמי חלימה. גם אם למדתם אצל מורים אחרים או שאתם כבר מתרגלים חלימה שנים, הרי שזו תחילת דרכנו המשותפת ביחד, ולכן בכל מקרה יש להתחיל מקורס הבסיס. הקורסים למתקדמים מיועדים לכל מי שלמד איתי לפחות קורס בסיס אחד.

כן, קורס צמחי מרפא הוא קורס פרונטלי, חוויתי, בדגש על היכרות ובניית מערכת יחסים הדדית עם צמחי המרפא. בקורס אנחנו פוגשים את הצמחים, יוצאים לסיורים ושעורים בטבע, ממוללים, כותשים, מבשלים ורוקחים בעצמנו מגוון של רפואות טבעיות מעשי ידינו.

בכדי להצטרף לקורס יש להרשם ולהסדיר תשלום מראש.

מכיוון שהקבוצות קטנות ואינטימיות, הרשמה משמעותה – תשלום ושמירת מקום בקבוצה.

חשוב מאוד שכל מי שנרשם לקורס נרשם בכוונה להשאר עד תום המסע.

במידה ומשתתף רוצה לעזוב לאחר שיעור אחד \ מספר שיעורים הוא רשאי לעזוב בכל עת – אך פשר הדבר שהוא ישלם דמי ביטול ולעתים את מחיר הקורס כולו. מומלץ מאוד להגיע לימים הפתוחים שלפני הקורסים, לקרוא באתר, לשמוע פודקאסט של המנחה, ולתאם שיחה אישית במידת הצורך בכדי לוודא שהקורס מתאים לך.

נוכחות בלייב בזמן השיעור היא עדיפה תמיד, ועם זאת – כל מפגשי הזום מוקלטים וזמינים לכם לצפייה חוזרת במידה ותרצו להשלים שיעור, או לחזור שנית על הקורס כולו.

שימו לב – כחודש לאחר סיום הקורס המפגשים נמחקים מאחסון הזום ולכן מומלץ להוריד אותם באופן עצמאי למחשב שלכם.  הקלטות השיעורים הן עבור משתתפי הקורס בלבד- אין להעביר הלאה הקלטות שיעורים.

כל הקורסים שאני מציעה מוגדרים כקורסי התפתחות אישית והעשרה, ואינם מעניקים שום הכשרה \ תעודה ואינם מהווים כל אסמכתא ללמד חלימה \ צמחי מרפא או הסמכה לטיפול בקליניקה.

הקורסים אינם מוגדרים כטיפול קבוצתי או כטיפול כלשהו.

צמחי חלימה נלמדים כחלק מהמסלולים השנתיים והמחייבים יותר, לאחר שניתן ידע בסיסי בהבנת מלאכת החלימה והכרת מסורות החלימה השונות. בקורס הבסיס (זום) ישנו שעור מבוא אחד בנושא צמחי חלימה, אך רק בקורסים המתקדמים ישנה למידה מעמיקה יותר בנושא. בנוסף ניתן להזמין סדנת מבוא לצמחי חלימה.

התשלום לקורסים מתבצע ע”י סליקת אשראי באתר או ע”י העברה בנקאית. חשבונית ירוקה נשלחת  למייל שלכם באופן אוטומטי עם השלמת התשלום.

כל הפרטים נמצאים בתיאור הקורסים. לחצו על הקורס בו אתם מעוניינים ותוכלו לראות את מיקום הקורס, ימים, שעות, מספר מפגשים ועלות.

בוודאי שכן.
תלמידים רבים מגיעים כשהם לא זוכרים את החלומות שלהם. כחלק מהקורס קורה מהלך טבעי של החזרת החלימה למקומה הטבעי בתודעה שלנו, והיכולת לזכור חלומות מתפתחת בהדרגה.
גם אם אתם לא זוכרים חלומות, אל דאגה, עצם המפגש השבועי העוסק בחלימה, מפגש עם עוד א\נשים אשר משתפים את חלומותיהם ותרגולי החלימה שחלקם מתבצעים גם בעירות מוחלטת,  מחזקים את המודעות שלכם ומעוררים אותה לרבדי החלום השונים. בתרבויות העתיקות החלימה מתרחשת 24 שעות ביממה ולכן תרגולים בזמן העירות לא פחות חשובים מתרגולי הלילה ולמעשה תומכים בהיזכרות.

מוזמנים ליצור קשר דרך המייל: mamaecura@gmail.com, דרך פנייה באתר זה – לחצו כאן, או דרך אייקון הWhatsapp שבאתר.

תפריט נגישות